!! Vasara-2023 | Ziema-2023/24 : 1. iemaksa - no 5% vai 75 EUR / pers. !!

 Izraēla: Eilata

Ašdoda, Aškelona, BaEr Sheva, Betlēme, Eilata, Ein Bokek, Haifa, Jaffa, Jeruzaleme, Netānija, Nācarete, Nāves jūra, Telaviva, Tverija

Ceļojumi uz Eilatu ar tūrisma aģentūru Alani

Izraēlas dienvidu daļā Sarkanās jūras līča krastā atrodas lieliska atpūtas un tūrisma vieta – Eilatas kūrorts, kas īpaši piesaista jūras un saules mīļotājus.

Šeit katru dienu spīd saule, bet ūdens temperatūra vasarā nav zemāka par 25 grādiem, ziemā par 21. Kūrorta sezona visa gada garumā. Atpūtnieki var baudīt jūras peldes, peldēt ar akvalangu, doties izbraucienos ar jahtu vai buru laivu, sērfot. Koraļļu rifu fantastisko skaistumu un krāsainās tropu zivis iespējams apskatīt caur ekskursiju kutera caurspīdīgo dibenu, atrodoties zemūdens laivā vai zemūdens observatorijā.

Tūristiem tiek piedāvāta tunču, barakudu un citu lielu zivju zvejošana jūrā. Tiek organizētas ekskursijas un safari izbraucieni ar apvidus auto vai kamieļiem uz Negevas tuksnesi. Var apskatīt Timnas ieleju, Haibaras dabas parku, Melno kanjonu, Zālamana alas, Joaša kalnu. Jūras krastā uzbūvētās modernās viesnīcas piedāvā augstas klases servisu un komfortu, bet restorāni, bāri, nakts klubi un diskotēkas – izklaides iespējas jebkurai gaumei.

eylateylat2