!! Vasara-2023 | Ziema-2023/24 : 1. iemaksa - no 5% vai 75 EUR / pers. !!

 Ēģipte: Nuveiba

Dahab, El Gouna, Hurgada, Madinat Makadi, Makadi Bay, Marsa Alam, Nuveiba, Safaga, Salhašiša, Soma Bay, Tāba, Šarm eš Šeiha

 

Nuveiba

Iepazīstieties ar mūsu ceļojumu piedāvājumu uz Ēģipti šeit un plānojiet laikus savas neatkārtojamās un neaizmirstamās  brīvdienas!!!

 

Kurorts atrodas Sinaja pussalas centrālajā daļa, apmēram 160 km uz ziemeļiem no Šarm el Šeihas. Tas bija tarabinas beduīnu mājvieta. Tāpēc šeit vēl saglabājušies 16.gadsimta turku cietokšņa drupas.

Arī šī zona ir nozīmīga osta musulmaņu svētceļotājiem, kas dodas uz Meku.

Nuveiba ir interesanta ne tikai ar dzīvīgo atmosfēru. Bet arī ar plašo ekskursiju klāstu. No Nuveias ir ērti sasniedzams Katrīnas klosteris, Krāsainais kanjons. Un vēl vairāk, Nuveiba ir lieliska izvēle, ja esat nolēmusi apmeklēt Jordāniju un teiksmaino tuksneša pilsētu Petru.

Krāsainā kanjona pirms miljoniem gadu šajā vietā pletusies jūra. Visas krāsas zaigojošas klintis, aizraujošs kanjona dziļums, šaurās, tikai dažus metrus platas ejas, tas viss rada neatkārtojamu un brīnišķīgu atmosfēru. Kanjons pārsteidz ikvienu ceļotāju, kurš nonāk starp klinšainajām sienām.