!! Vasara-2024 | Ziema-2024/25 : 1. iemaksa - no 10% vai 75 EUR / pers. !!

  • Cena
  • Popularitāte
  • Nosaukums

Ēdināšanu tipi viesnīcās

Ēdināšanu tipi viesnīcās:

RR - room rate, RO - room only, ОВ - only bed, arī EP, BO, AO, NO - bez ēdināšanas.

BB - bed & breakfast - numura cenā iekļautas tikai brokastis (zviedru galds). Papildus ēdināšana un dzērieni - par papildus samaksu viesnīcas bāros un restorānos.

HB - half board - puspansija - numura cenā iekļautas brokastis un vakariņas (zviedru galds). Bezmaksas tēja, kafija, ūdens - tikai pie brokastīm.

HB+ - half board +, extended half board - paplašināta puspansija - brokastis un vakariņas (zviedru galds), kā arī vietējā ražojuma alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni mielasta laikā (atsevišķos gadījumos - visu dienu).

FB - full board - pilna pansija - numura cenā iekļautas brokastis, pusdienas un vakariņas (zviedru galds). Bezmaksas tēja, kafija, ūdens - tikai pie brokastīm.

FB+ - full board+ - paplašināta pilna pansija - brokastis, pusdienas un vakariņas (zviedru galds), kā arī vietējā ražojuma alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni mielasta laikā (atsevišķos gadījumos - visu dienu).

ALL, Al - all inclusive - brokastis, pusdienas un vakariņas (zviedru galds). Dienas laikā tiek piedāvāti dzērieni no noteikta klāsta (vietējā ražojuma, alkoholiskie un bezalkoholiskie) neierobežotā daudzumā, arī papildus ēdināšana pamata ēdienreižu starplaikos (otrās brokastis, launags, vēlas vakariņas, vieglas uzkodas, bārbekjū viesnīcas bāros - atkarībā no viesnīcas kategorijas).

UAL, UAI - ultra aIl inclusive - brokastis, vēlās brokastis, pusdienas launags un vakariņas (zviedru galds). Plaša saldumu, desertu, dažādu uzkodu izvēle, kā arī plaša vietējo un importa dzērienu izvēle.
Vairums viesnīcu, kuras strādā pēc Ultra All Inclusive sistēmas, piedāvā saviem viesiem papildus bezmaksas ēdināšanu a la carte restorānos ar dažādu valstu virtuvi, ēdināšanu visas dienas garumā, ieskaitot importa dzērienus (t.sk. alkohola).
Ultra all inclusive paveidi: Elegance AI, Imperial AI, VIP AI, Super AI, De luxe AI, VC AI, Superior AI, MEGA AI, Royal Class AI, Ultra de luxe AI, Extended AI, Exellent AI, Max AI.

Buffet - Zviedru galds — pašapkalpošanās. Ēdieni izlikti uz paplātēm, un katrs patstāvīgi paņem nepieciešamo daudzumu. Dzērieni tiek pasniegti te pat bārā, vai arī tos pasniedz oficianti.

CB - Kontinentālās brokastis - vieglas brokastis, kas sastāv no kafijas vai tējas, sulas, smalkmaizītes, sviesta un džema.

AB - Amerikāņu brokastis - līdzīgs kontinentālajām brokastīm, papildus iekļauj dažādu aukstu uzkodu plates un karstos ēdienus.