!! Vasara-2024 | Ziema-2024/25 : 1. iemaksa - no 10% vai 75 EUR / pers. !!

  • Cena
  • Popularitāte
  • Nosaukums

 Bulgārija: Albena

Albena, Balchik, Bjala, Bourgas, Duni, Elenite, Kiten, Nesebra, Obzora, Pomorie, Primorsko, Ravda, Saulainais Krasts, Saulainā diena, Sozopola, Sv. Konstantīns un Helēna, Sv. Vlasa, Zelta smiltis, Čaika

Albena - Melnās jūras pērle! Albena - viens no skaistākajiem kūrortu kompleksiem, kurā nav vietējo iedzīvotāju. Tas ir neliels paradīzes stūrītis, kur jūra saplūst ar smiltīm, kas sniedz saulainu laimes stariņu. Albena ir viens no deviņiem Bulgārijas kūrortiem, kas ir ieguvis novērtējumu - „Zilo karogu" par ekoloģiski tīrām pludmalēm.

Albena atrodas Bulgārijas Rivjēras ziemeļu daļā, ap 40 km no Varnas un 10 km no kūrorta «Zelta smiltis». Albena - tā ir silta jūra, sports, izklaides, restorāni, bāri, diskotēkas, minerālūdens un skaistuma avoti! Šeit nav pierastā pilsētas trokšņa un automašīnu dunoņas.

Albenā ir ekoloģiski tīrs un eksotisks transports - karietes, faetoni, velorikšas (četru riteņu velosipēdi), mini vilcieni. Albena ir kūrortu komplekss Melnās jūras piekrastē ar pievilcīgām, labas kvalitātes viesnīcām un visdažādākajām izklaidēm.

Albena ir ideāls kūrorts atpūtai gan pieaugušajiem, gan bērniem. Klimats tur ir tāds, kāds ir vidējā platuma grādos, ziemeļos tas pāriet no jūras klimata kontinentālajā klimatā. Vidējā gaisa temperatūra vasarā ir no 23-28 ºC, ūdens temperatūra no 23-25 ºC. Kūrortā ir 43 viesnīcas (2-, 3-, 4- zvaigžņu), vienlaikus var uzņemt ap 15 000 tūristu.

Albenas simbols ir viesnīca «Dobrudža». Visiem atpūtniekiem šajā viesnīcā ir pieejams medicīnas un balneoloģijas centrs, kurā var baudīt atslābinošas masāžas, kas atbrīvos no stresa, dubļu vannas, baseinus, sporta zāles. Augstas klases ārsti katram klientam izvēlēsies individuālu ārstniecības programmu. Viesnīcā ir arī internet klubs, vairāki veikali, kazino, spēļu automāti, frizētavas, apakšzemes garāžas, automašīnu nomas punkts, restorāni ar brīnišķīgu nacionālo virtuvi, vairāki bāri, kafejnīca «Panorāma», no kuras varēsiet vērot Albenas pasakaino panorāmu.

Albena ir viens no sporta kūrortiem. Albenas sporta simbols ir zirgu bāze ar skolu, kurā apmāca jāšanu ar zirgiem. Jūs varēsiet arī uzspēlēt basketbolu, volejbolu, futbolu, tenisu, nodarboties ar aerobiku, pavizināties ar velosipēdiem. Sērfings, kuteri, ūdensslēpošana, «banāni», zemūdens peldēšanas aprīkojums, izpletņi, paraplāni - viss jūsu atpūtai! Kūrorta centrā jūs varēsiet nofotografēties, pārģērbjoties veclaicīgos tērpos (retro fotogrāfijas) vai iegādāties gleznu ar savu attēlu, kā arī nopirkt suvenīrus. Jūs varēsiet arī jautri pavadīt laiku mini lunaparkos, kartodromā, uzspēlēt mini golfu un boulingu. Vakarā jūs sagaida patīkama atpūta diskotēkā un nakts klubos.

Albena - tās ir saulainas pludmales, kristāldzidra jūra un izklaides katram pēc viņa iespējām.