!! Vasara-2024 | Ziema-2024/25 : 1. iemaksa - no 10% vai 75 EUR / pers. !!

  • Cena
  • Popularitāte
  • Nosaukums

 Bulgārija: Elenite

Albena, Balchik, Bjala, Bourgas, Duni, Elenite, Kiten, Nesebra, Obzora, Pomorie, Primorsko, Ravda, Saulainais Krasts, Saulainā diena, Sozopola, Sv. Konstantīns un Helēna, Sv. Vlasa, Zelta smiltis, Čaika

 

Kūrorts Elenite atrodas Bulgārijas dienvidu krastā, 45 km uz ziemeļiem no Burgasas un 10 km no kūrorta Saulainais Krasts, pie Stara Platina kalna.  Mežiem apauguši kalni stiepjas gandrīz līdz jūrai, un sauszemes joslā atrodas pilsētiņa ar jahtu piestātni un daudzām izklaides iestādēm. Kalni, labi aizsargā kurortu no ziemeļu vēja, radot siltu un patīkamu atmosfēru.
Elenite slavēna ar unikālo mikroklimatu. Jūras gaiss iedarbojās labvēlīgi, jo tas ir bagāts ar nātrija hlorīdu, kas nomierinoši iedarbojas uz gļotādu, bet, kairinot ādu uzlabo asinsriti un vielmaiņu. Jūras sāli un joda saturošais gaiss iedarbojās dezini cējoši uz organismu, tas nenes sev līdz putekšņus un citas alerģiju izraisošas vielas. Šīs kūrorts ir ļoti mājīgs, piemērots mierīgai, klusai atpūtai. Pludmales joslas garums ir apmeram 800 m.
Restorāni ar eiropiešu un bulgāru virtuvi, tavernas, vīna pagrabiņi, dienas un nakts bāri un romantiskās pludmales padarīs jūsu atpūtu par neaizmirstamu.