!! Vasara-2024 | Ziema-2024/25 : 1. iemaksa - no 10% vai 75 EUR / pers. !!

  • Cena
  • Popularitāte
  • Nosaukums

 Bulgārija: Zelta smiltis

Albena, Balchik, Bjala, Bourgas, Duni, Elenite, Kiten, Nesebra, Obzora, Pomorie, Primorsko, Ravda, Saulainais Krasts, Saulainā diena, Sozopola, Sv. Konstantīns un Helēna, Sv. Vlasa, Zelta smiltis, Čaika

 

                 

Kūrortu komplekss «Zelta smiltis» (Zolotije peski), kurā nav vietējo iedzīvotāju, atrodas Melnās jūras piekrastē, 18 km uz ziemeļiem no Varnas. Piekrastes josla stiepjas 4 km garumā, dažviet
platums sasniedz 100 m.

Brīnišķīgais parks, kur koku radītais patīkamais vēsums un lieliskās pludmales smiltis sniedz unikālu atpūtu. Šis dabas parks ir izveidojies ilgā laika periodā bez īpašas cilvēku iejaukšanās.

«Zelta smiltis», viens no deviņiem Bulgārijas kūrortiem, ir saņēmis novērtējumu - «Zilo karogu» par ekoloģiski tīrām pludmalēm. Kūrortā ir ārstniecisko minerālūdeņu avoti, kas dāvās Jums veselību un skaistumu.

«Zelta smilšu» unikālā daba, modernās viesnīcas un izpriecu daudzveidība, kūrorta nakts dzīve - tas ir domāts, lai liktu Jums patīkami atpūsties!

«Zelta smiltis» - ideāls kūrorts jaunatnei! Jūs gaida liela klubu, diskotēku un bāru izvēle ar dažādām izklaides programmām, kā arī nacionālo virtuvi.

Siltā vasara dod iespēju sauļoties un peldēties no maija līdz oktobrim. Vidēji gaisa temperatūra ir ap 27 ºC, bet mierīgā, tīrā jūra paliek nemainīga gan dienu, gan nakti. Ūdens temperatūra sasniedz 24- 25 ºC.

Kūrortā ir ap 90 2-, 3-, 4- un 5-zvaigžņu viesnīcu, kuras izvietotas visā kūrortā - gan piekrastē, gan parka zonā. Sporta cienītājiem tiek piedāvāta zirgu izjāde, ūdensslēpošana, niršanas klubi, velosipēdi, tenisa korti, volejbola un basketbola laukumi, laivas, boulinga zāles un daudzas citas iespējas.«Zelta smiltīs» ir arī ūdens atrakciju parks (42 tūkstoši m²), kuru atklāja 2003. gada vasarā.

Zelta smiltis - unikāls dabas nostūris, ideāls kūrorts jebkuram vecumam!