!! Vasara-2024 | Ziema-2024/25 : 1. iemaksa - no 10% vai 75 EUR / pers. !!

  • Cena
  • Popularitāte
  • Nosaukums

 Bulgārija: Saulainais Krasts

Albena, Balchik, Bjala, Bourgas, Duni, Elenite, Kiten, Nesebra, Obzora, Pomorie, Primorsko, Ravda, Saulainais Krasts, Saulainā diena, Sozopola, Sv. Konstantīns un Helēna, Sv. Vlasa, Zelta smiltis, Čaika

                              

 

Saulainais Krasts ir pats lielākais Melnās jūras piekrastes kūrortu komplekss. Tas ir atradums aktīvās atpūtas cienītājiem, kā arī tiem, kuri izvēlas košas dzīves krāsas un maigus siltās saules glāstus.

Vairāk nekā 120 dažādas klasifikācijas viesnīcas, kuras ir izvietotas jūras krastā vai starp zaļajiem parkiem, padara «Saulaino krastu» par brīnišķīgu oāzi.

Jūs varēsit apmeklēt dažādus restorānus, tavernas, kurās uzstāsies folkloras grupas ar daudzveidīgām programmām. Jums būs iespēja baudīt nacionālos ēdienus un to izsmalcinātību.

Asu izjūtu cienītājiem šeit ir, par ko papriecāties! Te ir ūdensslēpošana, izpletņlēkšana, jahtas, sērfings, jāšanas sports, kā arī citas iespējas patīkami un pilnvērtīgi pavadīt laiku. Šī kūrorta naktsdzīve jūs iepriecinās ar savu dinamiskumu - naktsklubiem, kazino, bāriem, varietē, diskotēkām un daudz ko citu.

Jūs varēsit baudīt tīro, minerālsāļiem bagāto jūru, vieglo, silto jūras vēju un zeltainās pludmales smiltis. Bērniem mēs piedāvājam daudzveidīgas izklaides un papildu pakalpojumus: ūdens atrakcijas, lunaparkus un bērnudārzus.

Izvēloties mūsu piedāvāto plašo ekskursiju programmu, apmeklējot vēsturiskās vietas, baudot Rivjēras dabas skaistumu, gūsit neizdzēšamus un spilgtus iespaidus par saulaino Bulgāriju.

Jums būs brīnišķīga iespēja doties ekskursijās ne tikai pa Bulgāriju, bet arī aiz tās robežām. Tas jums nodrošinās vēl daudzpusīgāku atpūtu, radīs spēcīgus, siltus un paliekošus iespaidus un jaukas atmiņas.

Šeit par jums vienmēr priecāsies, jo ir zināms, ka slāvu tautas kopš seniem laikiem ir pazīstamas ar savu viesmīlību. Ir patiešām vērts apmeklēt šo laimīgo paradīzes stūrīti!