!! Ziema-2023/24 | Vasara-2024 : 1. iemaksa - no 5% vai 75 EUR / pers. !!

 Ēģipte: Hurgada

HRG - El Guna, HRG - Madinat Makadi, HRG - Makadi Bei, HRG - Safaga, HRG - Salhašiša, HRG - Soma Bei, Hurgada, Marsa Alam, SSH - Dahaba, SSH - Gardens (Ali Paša) Bai, SSH - Hadaba, SSH - Naama Bei, SSH - Nabk Bei, SSH - Nuveiba, SSH - Ras Nasrani, SSH - Ras Om el Sid, SSH - Tauer Bei, SSH - Tāba, SSH - Šark Bei, SSH - Šarm el Maija, Šarm eš Šeiha

 

Hurgada

 Iepazīstieties ar mūsu ceļojumu piedāvājumu uz Ēģipti šeit un plānojiet laikus savas neatkārtojamās un neaizmirstamās  brīvdienas!!!

Hurgada ir vispopulārākais un demokrātiskākais ēģiptiešu kūrorts, kas atrodas 500 km uz dienvidaustrumiem no Kairas. Un arī gandrīz vislielākā pilsēta Sarkanas jūras krastā.


Pilsēta iztiepušies 40 km garumā un tā ietver sevī dažādus interesantus rajonus. Tādus kā: Dahāra, Sekkala un jaunais rajons Jaunā Hurgada.
Hurgada piedāvā tūristiem daudz izklaides variantus. Tādus kā: zemūdens peldēšana, sērfings, buru sports, golfs. Pastaigājiet pa bezgala suvenīru veikaliem, apmeklējiet restorānus.


Arī svarīgi zināt, ka Hurgadā strādā veikali, kur notiek beznodokļu tirdzniecība. Tāpēc var iegādāties dažādas ceļojumam nepieciešamas lietas. Un arī neaizmirstiet, ka Hurgadā var nopirkt visskaistākos zelts un sudraba izstrādājumus par ļoti labu cenu.
Kad ir pienācis vakars, tūristiem ir iespēja izbaudīt cita veida izklaides – kazino, diskotēkas, pārsteidzošu gaismas-mūzikas ūdens strūklaku šovu.


Jūs arī nevarat nepalaidīt garām "Tūkstotis un viena nakts" leģendāro pili. "Tūkstotis un viena nakts", celta austrumu Disnejlendas stilā, kur katru vakaru notiek teatralizēti priekšnesumi par Ēģiptes dzīves faraonu laikā tēmām. Tas atrodas Hurgadas dienvidu daļā.