!! Vasara-2024 | Ziema-2024/25 : 1. iemaksa - no 10% vai 75 EUR / pers. !!

  • Cena
  • Popularitāte
  • Nosaukums

 Ēģipte: Šarm eš Šeiha

HRG - El Guna, HRG - Madinat Makadi, HRG - Makadi Bei, HRG - Safaga, HRG - Salhašiša, HRG - Soma Bei, Hurgada, Marsa Alam, SSH - Dahaba, SSH - Gardens (Ali Paša) Bai, SSH - Hadaba, SSH - Naama Bei, SSH - Nabk Bei, SSH - Nuveiba, SSH - Ras Nasrani, SSH - Ras Om el Sid, SSH - Tauer Bei, SSH - Tāba, SSH - Šark Bei, SSH - Šarm el Maija, Šarm eš Šeiha

 

Šarm eš Šeiha

 

Šī pasakainā vieta atrodas Sinajas pussalas pašos dienvidos, kuru apskalo Sarkanās jūras līču – Akaba un Suecas – ūdeņi un kurš sastāv no dažiem ielīčiem. Tas ir lielākais tūristu galamērķis no Eģiptes kūrortiem.

Šeit var atrast prestižākas un dārgākas viesnīcas ar dzeltenākam smilšu pludmalēm.

Iedomāties tikai, vēl 15 gadus atpakaļ Šarm eš Šeiha bija mazs zvejnieku ciematiņš ar 100 iedzīvotājiem līdz ēģiptieši to uztaisīja par lielu tūrisma zonu ar 35 000 iedzīvotājiem.
Skats uz Sīnaja pussalu paveras prātam neaptverams- balto smilšu pludmales, kristāltīrais ūdens un nebeidzama tuksneša aina.
Šarm eš Šeiha ir sadalīta 3 galvenajos reģionos: Na`ama līcis, Ras Um Sid klints un Sharm El Maya.

Na`ama līcī ir gara smilšu pludmale, kur pirmo viesnīcu uzcēla jau 80tajos gados.
Mūsdienās tur atrodas neskaitāmi veikali, restorāni, bāri un kafejnīcas izvietojušās gar pludmali.
Ras Um Sid klints ir netālu no līča, un tā ir slavena ar koraļļu riftiem un daudzajām viesnīcām.
Sharm El Maya atrodas kādas 2 minūšu gājienā no vecpilsētas, tur atrodas osta ar daudz mazām laivām, smilšu pludmale ar palmām un šī vieta attīstās kā 5 zvaigžņu viesnīcu rajons.

Šarm eš Šeiha ir viena no labākajām vietām, kurvar pilnība  izbaudīt sauli, smiltis, jūru un arī izbaudīt dažus tūrista objektus, piemēram, netālu no pilsētas atrodas 2 aizsargātās teritorijas un 1 nacionālais parks.

 

Iepazīstieties ar mūsu ceļojumu piedāvājumu uz Ēģipti šeit un plānojiet laikus savas neatkārtojamās un neaizmirstamās  brīvdienas!!!