!! Ziema-2023/24 | Vasara-2024 : 1. iemaksa - no 5% vai 75 EUR / pers. !!

 Turcija: Kemer

Alania, Ankara, Antalya, Antālija / Lara / Kundu, Avsallar, Beldibi, Belek, Bodrum, Camyuva, Colakli, Didima, Fethiye, Goynuk, Incekum, Istanbul, Izmira, Kemer, Kiris, Konakli, Kusadasi, Mahmutlar, Manavgat, Marmaris, Okurcalar, Ozdere, Payallar, Side, Tekirova, Turkler, Češme

 

Kemera ir slavena ar priežu siliem, kalniem, ostām un līčiem, tīru ūdeni un koptām pludmalēm, kā arī ar viesnīcu un mūsdienīgo klubu daudzumu. Kūrorta zona atrodas nacionālā parka teritorijā uz dienvidrietumiem no Antālijas.


Kemeras kūrorta centrs ir neliela pilsētiņa Kemera, kas atrodas 43km attālumā no Antālijas lidostas gleznainā vietā, starp Taura kalnu masīvu un Vidusjūras debessziliem ūdeņiem. Šī vieta var būt patiesi lepna ar dabas skatu daudzveidību: zaļumiem apaugušas kalnu grēdas, priežu sili, klusi līcīši, brīnišķīgas smilšu – olu pludmales un kristāli dzidra jūra. Šī ir īstā paradīze zemūdens niršanas cienītājiem, kuri patiesi prot novērtēt jūras dzelmju skaistumu. Vakara izklaides programmas, nakts klubu un diskotēku spilgtie šovi neļaus skumt kūrorta viesiem. Izbaudīt turku virtuves delikateses aicina daudzie Kemeras restorāniņi. Kemeras kūrorta zonā ietilpst šādi rajoni: Beldibi, Goiņuka, Kemera, Kiriša, Čamjuva, Tekirova. Katra no tām ir ar savu skaistumu un neatkārtojamu šarmu.