!! Ziema-2023/24 | Vasara-2024 : 1. iemaksa - no 5% vai 75 EUR / pers. !!

 Turcija: Belek

Alania, Ankara, Antalya, Antālija / Lara / Kundu, Avsallar, Beldibi, Belek, Bodrum, Camyuva, Colakli, Didima, Fethiye, Goynuk, Incekum, Istanbul, Izmira, Kemer, Kiris, Konakli, Kusadasi, Mahmutlar, Manavgat, Marmaris, Okurcalar, Ozdere, Payallar, Side, Tekirova, Turkler, Češme

 

 

Beleka – viens no visjaunākajiem Antālijas reģiona kūrortiem, kas atrodas starp Taura kalniem un Vidusjūru, pusceļā starp Antāliju un Side, aptuveni 30km no lidostas, netālu no antīkām pilsētām Aspendosa un Perge.

Beleka in viens no jaunākajiem Antālijas kūrortiem, kas atrodas starp Tauru kalniem un Vidusjūras pludmalēm, pusceļā starp Antāliju un Side, 30km no lidostas, antīko pilsētu Aspendosa un Perge tuvumā.

Beleka – mūsdienīga viesnīcu zona ir viens no lielākajiem tūrisma projektiem pasaulē ar mērķi celt tikai prestižas viesnīcas. Kūrorta atšķirīga iezīme – plaši meži ar priedēm un eikaliptiem, kas stiepjas līdz pasakainām zeltainām pludmalēm. Beleka lieliski piemērota mierīgas un komfortablas atpūtas cienītājiem.