!! Ziema-2023/24 | Vasara-2024 : 1. iemaksa - no 5% vai 75 EUR / pers. !!

 Taizeme: Bangkoka

Bangkoka, Hua Hin, Khao Lak, Ko Lanta, Ko Lipe, Ko Čanga, Koh Samui, Krabi, North Pattaya, Pataija, Pattaya-Central, Pattaya-Dongtan Beach, Pattaya-Jomtien, Pattaya-Pratamnak, Puketa, Rayong, South Pattaya

 

Bangkoka

 

Saņemiet labākos piedāvājumus atpūtai Taizemē šeit un izbaudiet eksotiskos un neaizmirstamos iespaidus ceļojumā pa Taizemi!

 Bangkoka- arī saucama par  "eņģeļu pilsētu" tika dibināta 1782. gadā kā Siāmas ( Taizemes) galvaspilsēta, un pēdējo divu gadsimtu laikā pārvērtās par vienu no eksotiskākajām pilsētām Āzijā.
Debesskrāpju, modernu viesnīcu, lielu banku un tirdzniecības centru pārbagātība atgādina Rietumu mutuļojošo dzīvi, taču, paejot pāris soļus malā un seno budistu tempļu skaistums un ielu tirdziņu rosība atgriezīs Jūs noslēpumainajos Austrumos.
Bangkoka jau pirmajās minūtēs apbur ikvienu ceļotāju ar savu maģisko un brīnišķigo atmosfēru. Saules staros spīdošie budistu tempļu apzeltījumi, ar simtiem zvārgulīšu izrotātie, īpatnēji izliektie jumti Jūsu atmiņās saglabās šīs pilsētas tēlu vēl ilgi.
Jau 200 gadu šeit atrodas tajiešu karaļu rezidence. Templis veido vienotu kultūras un arhitektūras pieminekļu ansambli, sauktu par Lielo Karalisko Pili, kas arī skaitās pilsētas centrs.
Eksotiskai satiksmei starp rajoniem kalpo pilsētā izveidotais kanālu tīkls. Tāpēc arī Bangkoku sauc par "Austrumu Venēciju".
Bangkoka ir strauji augoša mūsdienīga pilsēta, kurā dzīvo vairāk par 10 % valsts iedzīvotāju. Ir vērts apskatities izklaides kompleksus, tādus ka: Siām-Parks, Safari Pasaule, Karaļa Rama IX Parks, zooloģiskais dārzs Dusit.
Asu izjūtu cienītājus gaida čūsku ferma, kur vāc indi medikamentu izgatavošanai.
Nakts dzīve Bangkokā parasti notiek viesnīcu naktsklubos, karaoke bāros, kafe-šopos un diskotēkās. Tā saucamie "krēslas" bāri ar profesionālām dejotājām un masāžas saloni uz Patong Roud un Soy Kouboy ielām ir īsta Meka izklaides cienītājiem.