!! Vasara-2024 | Ziema-2024/25 : 1. iemaksa - no 10% vai 75 EUR / pers. !!

  • Cena
  • Popularitāte
  • Nosaukums

 Taizeme: Pataija

Bangkoka, Hua Hin, Khao Lak, Ko Lanta, Ko Lipe, Ko Čanga, Koh Samui, Krabi, North Pattaya, Pataija, Pattaya-Central, Pattaya-Dongtan Beach, Pattaya-Jomtien, Pattaya-Pratamnak, Puketa, Rayong, South Pattaya

 

Pataija

 

Saņemiet labākos piedāvājumus atpūtai Taizemē šeit un izbaudiet eksotiskos un neaizmirstamos iespaidus ceļojumā pa Taizemi!

 

Pataija ir populārākais un apmeklētākais kūrorts Taizemē. Šī pilsēta atrodas pie jūras līča, kur dominē pašumikroklimats ar labvēlīgu gaisa un siltu ūdens temperatūru visa gada laikā. Kūrorts ir laba atpūtas vieta gan jaunajiem pārim ar bērniem, gan lielām draugu kompānijām.

Kūrorta centrs ir pilsētas zona – trokšņaina, kņadas pilna, tāda, kas nerimst ne dienu, ne nakti. Ikviens atradīs sev aktivitāti kūrortā.

Var teikt, ka te ir tas, ko nekur citur tik atklātā veidā kā šeit neatrast – caur un caur piesātināta, kolorīta austrumnieciski-aziātiska naktsdzīve. Līdz ar mijkrēšļa atnākšanu savas durvis ver restorāni, bāri, diskotēkas, go-go bāri un masāžas saloni. Garlaikoties nebūs laika! Pa dienu Patajas centrs izklaidei piedāvā plašu ūdenssporta veidu spektru – ūdensmotocikli, kuteri, vējdēlis, burusports, izbraucieni jūrā. Bet krastā laiku var pavadīt šautuvēs, biljarda un boulinga zālēs, tirdzniecības centros un restorānos, kafejnīcās, bāros.

Patajas ekskursiju programma ir ārkārtīgi saistoša un daudzveidīga. Tiem, kam patīk uzzināt kaut ko jaunu, būs iespēja iepazīties ar iedzīvotāju kultūru un apmeklēt nozīmīgākas vietas, zooloģiskos dārzus un teātrus, niršanas cienītāji nobaudīs aizraujošu zemūdens pasauli ar krāsainiem koraļļiem un pludmales atpūtas cienītāji novērtēs siltu maigu jūru!