!! Vasara-2024 | Ziema-2024/25 : 1. iemaksa - no 10% vai 75 EUR / pers. !!

  • Cena
  • Popularitāte
  • Nosaukums

 Taizeme: Ko Lipe

Bangkoka, Hua Hin, Khao Lak, Ko Lanta, Ko Lipe, Ko Čanga, Koh Samui, Krabi, North Pattaya, Pataija, Pattaya-Central, Pattaya-Dongtan Beach, Pattaya-Jomtien, Pattaya-Pratamnak, Puketa, Rayong, South Pattaya

Ko Lipe ir neliela sala Andaman jūras Taizemes daļas dienvidos, kuru sauc par Taizemes Maldīvu salām par baltajām smilšu pludmalēm, kristāldzidrajiem ūdeņiem un bagātu jūras floru un faunu.

Koh Lipe beach

Ir daļa no Adangas arhipelāga, kura sastāv no 10 salām, no kurām tikai viena - Ko Lipe - ir apdzīvota. Adangas arhipelāgs, savukārt, ir daļa no Jūras nacionālā parka Tarutao.

Tuvākā piestātne Taziemes cietzemes daļā ir Pak Barā - 60 km attālumā. Sala ir sasniedzama no Pak Baras cauru gadu ar ātrgaitas kuteriem.

Šeit ir viss, kas nepieciešams atpūtai, mierīgai vai aktīvai: dažādi izmitināšanas vaidi - no budžeta bambusa mājiņām līdz luksusa resortiem, vairāki restorāni, bāri un kafejnīcas, kas piedāvā gan Taizemes ielas ēdienus, gan starptautisku virtuvi, kā arī ekskursijas ar laivām, snorklings, niršana un pat pārgājienu taka - uz blakus esošas Ko Adang salas - ar skatu pār visu Ko Lipe.

Koh Lipe snorkeling   Koh Lipe diving

Koh Adang hiking

 

Oficiālā mājaslapa: http://kohlipethailand.com

Koh Lipe

Ко Липе - это небольшой остров в южной части Андаманского моря, называемый Таискими Мальдивами за белоснежные песчаные пляжи, кристально чистые воды и богатую моркую флору и фауну.

Koh Lipe beach

Является частью архипелага Аданг, состоящего из 10 островов, из которых только 1 - Ко Липе - обитаем. Архипелаг Аданг - часть Морского национально партка Тарутао.

Ближайшая к острову пристань на материковой части Таиланда - Пак Бара (Pak Bara) - в 60 км. Из Пак Бара на остров можно попасть скоростными катерами круглый год.

Здесь есть всё, что нужно для отдыха, спокойного или активного: различные виды размещения - от бюджетных бамбуковых хижин до роскошных ресортов, несколько ресторанов, баров и кафе, предлагающих как таискую уличную еду так и международную кухню, а также морские прогулки, снорклинг, дайвинг и хайкинг - на близлежайшем Ко Аданг с видом на весь Ко Липе.

Koh Lipe snorkeling   Koh Lipe diving

Koh Adang hiking

 

Официальная веб-страница: http://kohlipethailand.com

Koh Lipe